Гарантія та повернення

Обмін та повернення товару

Ви можете обміняти або повернути товар упродовж 14 днів після купівлі. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся, що:

  • товар не вживаний і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертих місць
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки
  • збережено всі ярлики й заводське маркування
  • товар не входить до списку не підлягаючих поверненню.

Для повернення товару зверніться до нас будь-яким зручним способом.

Повернення відбувається за рахунок покупця, якщо не був знайдений брак або пошкодження.

При поверненні коштів за замовлення, кошти за доставку не компенсуються.

Кошти повертаються на рахунок покупця (картковий, IBAN або внутрішній рахунок на вибір покупця) на наступний робочий день після отримання повернення продукції.

Товари, що не підлягають обміну або поверненню

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України", список товарів включає і наступні:

  • Парфюмерно-косметичні вироби.
  • Інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо).

Повний список можно прочитати тут: http://www.consumerhm.gov.ua/2-bez-katehorii/182-tovari-shcho-ne-pidlyagayut-obminu-abo-povernennyu або в паперовому виданні Закону.

Майже всі товари, що реалізуються на нашому сайті, підпадають під цей список. Але ми залишаємо за собою право на обмін чи повернення товару, якщо в цьому буде потреба. Бо ми налаштовані на довгі і добрі стосунки з нашими покупцями!

Гарантія

Ми, як виробник та постачальник товарів для цього интернет-магазину, гарантуємо відповідну якіть продукції. Ми ретельно слідкуємо за термінами придатності для хни та джагуа-гелю, умовами зберігання. Тому що ми самі використовуємо всі матеріали і інструменти в своїй роботі та на курсах. Перш, ніж потрапити на віртуальні полиці цього интерне-магазину, все ретельно перевіряється.

Всі сипучі матеріали поставляються в тарі. Якщо хочете зберігати їх в робочому стані, то не забувайте щільно закривати кришки і не використовуйте мокрі інструменти.

Якщо у вас виникають питання по зберіганню матеріалів, то сміливо задавайте їх нашим фахівцям! Нам важливо, щоб ви могли якісно працювати.

To Top