Відгуки про компанію Fresh Tattoo

Діліться своїми враженнями про роботу нашої компанії, інтернет-магазину або конкретної людини! Відгук може залишити будь-який зареєстрований і авторизований користувач нашого сайту.

Любов
18.07.2018
Оцінка компанії:  5 (відмінно)
Швидко відправили замовлення, покупки завернули в пупирчасту упаковку і картонну коробочку. Все доїхало цілим і не ушкодженим. +положили подаруночки) дуже приємно) дякую. Всім дуже задоволена)молодці) дякую.
Раиса
10.06.2018
Оцінка компанії:  5 (відмінно)
Очень интересный Базовый курс, узнала много нового, в приятной обстановочке и в компании гуру  своего дела - преподавателя Ксении. Рада знакомству с вами!  Отправка заказа через сайт осуществляется очень быстро, связались со мной сразу после заказа, посылку получила и осталась очень -очень довольна, товар соответствует описанию. Спасибо за подарочек!  Была рада  сотрудничать с вами! Всем рекомендую!
Олександра
18.04.2018
Оцінка компанії:  5 (відмінно)
Була на базовому курсі біо- тату. Залишилася дуже задоволена, море емоцій і вражень. Багато практики, за один день змогли вивчити різні види і техніки. Трафарети і глітери, на мою думку, найкращі на ринку України. Дякую.
Олексій
Олексій
09.11.2017
Оцінка компанії:  5 (відмінно)
Тепер можно залишати відгуки о роботі компанії, а не лише товарам та послугам! :-)

Залиште свій відгук

Будь ласка, авторизуйтеся


Логін
Пароль

To Top