Про нас

Ксенія

Рада вітати вас на сторінках сайту Fresh Tattoo!

Мене звуть Ксенія і я просто люблю малювати. Малювати всім, що попадеться під руку: олівці, ручки, фарби. Але наш сайт не про це :-)

Завжди дивилася з легкою заздрістю на татуювання, але мене насторожувало те, що татуювання - це вже занадто постійно. А раптом через місяць мені набридне цей малюнок, а раптом через рік я зрозумію, що це не ті кольори, і ще купу таких ось «а раптом».

І ось, одного разу, я знайшла для себе те, що дає відповідь на велику частину цих ось «а раптом». Це - тимчасові татуювання, тимчасові малюнки на тілі, боді-арт ... можна називати як завгодно. І що найдивовижніше, існує безліч матеріалів, якими можна малювати на тілі і буде виходити зовсім новий, неповторний малюнок.

Я вивчала роботу з блискітками і фольгою, коли мені набрид блиск - я освоїла оксамит, пігмент і матове тату. Потім було цікаве відкриття в вигляді джагуа - гелю і хни. Слідом була черга за восковими фарбами і аква - гримом.

Я працюю з цим вже декілька років. Ця можливість творити піднімає настрій і наповнює світ новими фарбами і блиском.

Вже 4 роки як я веду курс «Боді - дизайн і всі види блиск тату» і ділюся своїм досвідом і напрацюваннями з усіма, кому це може бути цікаво. Вже відкритий експрес курс «Мистецтво мехенді»: він про те, як швидко навчитися малювати мехенді, навіть якщо ви не вмієте малювати або боїтеся :-). Для дівчат, котрі бажають навчитись боді-дизайну для конкретних цілей, наприклад, до участі в Чемпіонаті, є курс «Підготовки до Чемпіонату». А для тих, хто не стоїть на місці, та бажає удосконалювати і розвивати свої вміння створювати красу, готується до старту курс підвищення кваліфикації «Боді-дизайн LevelUp».

Так, у мене немає академічної художньої школи за плечима, але я твердо переконана, що малювати може кожен, особливо в такій сфері, як блиск - тату! Для цього і справді не потрібно вміти малювати, потрібно просто захотіти створити красу і знати парочку «секретів» для її створення.

Fresh Tattoo

Що таке Fresh Tattoo?

 • Це люди
  з якими ми ділимося своїми знаннями як на курсах, так і при першій-ліпшій можливості поспілкуватися, благо зараз є з десяток способів обмінятися думками з однодумцем :-).
 • Це нові ідеї
  які ми знаходимо і втілюємо в вигляді унікальних трафаретів, нових або незвичайних матеріалах і техніках виконання тимчасових тату.
 • Це яскраві позитивні емоції
  які ми отримуємо від вас, і ділимося ними далі!
 • Це натхнення
  новими поєднаннями кольорів оксамиту, пігменту, блискіток, клею і всіх варіантів малюнка і матеріалів! Адже ми допомагаємо творити вам, а ви надихаєте нас :-).
 • Це нові знання і досвід
  які допомагають досягти ваших цілей, будь то задоволення від роботи, або подяку клієнтів, або прибуток ;-).

Знайомтесь з нашою командою

Ксенія Бєлорусова

Ксенія Бєлорусова

- майстер-викладач, маркетолог

Навчаю роботі з тимчасовими тату в Харкові і на виїзних курсах!

Олексій Коновалов

Олексій Коновалов

- продавець, адмністратор сайту

Консультациії, продажі, оплати і відвантаження за мною :-)

Незабаром

Незабаром

- Хтось дуже важливий

Ми самі не впораємося, а тому обов'язково хтось тут з'явиться)

To Top